Doe mee met de 2e editie van ARTWEST op zaterdag 19 en zondag 20 november

via de button “Inschrijven

Local Goods

Local Goods

Local Art Market
Passage De Hallen 
21 november 12:00 - 17:30 uur 
22 november 12:00 - 17:30 uur

Beeldend gesproken

Beeldend gesproken

Centrale Expositie Open Ateliers
Galerie Beeldend Gesproken
21 november 11:00 - 18:00

22 november 11:00 - 18:00

ARTWEST Open Ateliers

ARTWEST Open Ateliers

ARTWEST Open Ateliers
Het Hallenkwartier & De Baarsjes
21 november 12:00 - 18:00 uur
22 november 12:00 - 18:00 uur

Kinder-Kunst-Vertelvoorstelling

Kinder-Kunst-Vertelvoorstelling

Kunstprogramma ARTWEST
oba De Hallen 
21 november 11:00 – 17.30
22 november 11.00 – 17.30

Talenten Rietveld Academie exposeren in Hotel de Hallen

Talenten Rietveld Academie exposeren in Hotel de Hallen

Expositie Talenten Rietveld
Hotel De Hallen & Remise 47
Bellamyplein 47
20 t/m 22 november 

LAB111

LAB111

Film, docu & videokunst
LAB111, Arie Biemondstraat 111
22 november 12.00 - 20.00 uur
WG Kunst presenteert Weekendsalon

WG Kunst presenteert Weekendsalon

Weekendsalon met Carel FHM Kuitenbrouwer
WGKunst 
21 november 13:00 - 17:00
22 november 13:00 - 17:00 

Odijk Wall & Groepsexpositie Tetterode

Odijk Wall & Groepsexpositie Tetterode

Odijk Wall & Groepsexpositie Tetterode 
Bilderdijkstraat 165
21 november 12:00 - 18:00 uur
22 november 12:00 - 18:00 uur

WestWednesdays

WestWednesdays

WestWednesdays @ PuntWG
WG-Plein t/o nr. 80

21 november 12:00 - 18:00 uur
22 november 12:00 - 18:00 uur

Aurora Borealis

Aurora Borealis

Videokunst @ ARTWEST
Het Hallenkwartier & De Baarsjes
21 november 12:00 - 18:00 uur
22 november 12:00 - 18:00 uur

DE DRAAD VAN ALEXANDER

DE DRAAD VAN ALEXANDER

De Draad van Alexander (6+)

oba De Hallen 
21 november 15:00 - 16:00 uur

Expositie @ Hotel Not Hotel

Expositie @ Hotel Not Hotel

Lieve Prins @ Hotel Not Hotel 
Witte de Withstraat 38
20 - 22 november 

DWAALSAFARI

DWAALSAFARI

Dwaalsafari Baarsjes 
Start bij oba De Hallen
22 november 14.00 uur

Kunstwandeling Oud West

Kunstwandeling Oud West

Kunstwandeling Hallenkwartier
Start bij oba De Hallen
21 november 15:00 uur

22 november 12:00 uur 

FIETSSAFARI

FIETSSAFARI

FIETSSAFARI
Start bij Houten Hond Kwakersplein
21 november 12:30 uur

22 november 12:30 uur

Workshop Vilt

Workshop Vilt

Workshop Vilt
Hannie Dankbaarpassage 15 (De Hallen)
21 november 11:30 & 14:00 uur
22 november 11:30 & 14:00 uur

Luchtige Parelketting

Luchtige Parelketting

Workshop Luchtige Parelketting
Hannie Dankbaarpassage 15 (De Hallen)
21 november 13:00 - 16:00 uur
22 november 13:00 - 16:00 uur

Workshop Portret Fotografie

Workshop Portret Fotografie

Workshop Portret Fotografie (12+)
Hannie Dankbaarpassage 15 (De Hallen)
21 november 13.00 - 16.00 uur
22 november 13.00 - 16.00 uur

Local Goods Store

Local Goods Store

Art Book Special & Open Atelier
Local Goods Store Passage De Hallen

21 november 11:00 - 19:00 uur
22 november 12:00 - 19:00 uur

Vince & Jules

Vince & Jules

The Artist Collective - Charity Exhibit
Jacob van Lennepkade 155-H
21 november 12:00 - 18:00 uur 
22 november 12:00 - 18:00 uur 

Expositie Karim Omayri tijdens ART WEST bij VAN ONS

Expositie Karim Omayri tijdens ART WEST bij VAN ONS

Karim Omayri bij Van Ons
Witte de Withstraat 123
21 november 11.00 - 18.00 uur
22 november 11.00 - 18.00 uur 

Theatermonoloog Barbara Hepworth

Theatermonoloog Barbara Hepworth

Theatermonoloog Barbara Hepworth
Wackersacademie - Eerste Helmersstraat 271
22 november 14.30 - 15.30 uur 

Bullitt

Bullitt

Expo @ Bullitt
Jan Pieter Heijestraat 91 
21 november 11:00 - 18:00 uur
22 november 13:00 - 18:00 uur

Secret Life of Art

Secret Life of Art

The Secret Life of Art
Passage De Hallen 
21 november 12:00 - 17:30 uur
22 november 12:00 - 17:30 uur

WACKERS ACADEMIE

WACKERS ACADEMIE

Open dag, Lezing & Tentoonstelling
Eerste Helmersstraat 271
21 november 12:00 - 17:00 uur
22 november 12:00 - 17:00 uur 

Zoete Broodjes

Zoete Broodjes

Projectspace Zoete-Broodjes
Witte de Withstraat 89
21 november 12.00 - 18.00
22 november 12.00 - 18.00

TOON

TOON

TOON Amsterdam
Jan Evertsenstraat 4-6-8
21 november 10:00 - 18:00 uur
22 november 12:00 - 18:00 uur

Kunst & Geld

Kunst & Geld

Lezing conservator ING kunstcollectie
Entresol Café Belcampo
Hannie Dankbaarpassage 10
22 november 11:00 - 12:00 uur

LIVE PAINTING JEANIM

LIVE PAINTING JEANIM

LIVE PAINTING JEANIM
Entresol Local Goods Store (passage De Hallen)
21 november 11:00 - 19:00 uur
22 november 12:00 - 19:00 uur

Luxxx

Luxxx

Performance VJ LuXxx
Galerie Beeldend Gesproken
20 november 19:00 - 20:00

The Darling

The Darling

Live Drawing @ The Darling
Hannie Dankbaarpassage 19 (De Hallen)
21 november 11.00 - 18.00
21 november 11.00 - 18.00

Korte Film Eet Smakkelijk

Korte Film Eet Smakkelijk

Korte Film Eet Smakkelijk
LAB111, Arie Biemondstraat 111
Zondag 22 november 12.00 - 14.00

Kunst bij DeFour

Kunst bij DeFour

Kunst bij DeFour
Potgieterstraat 47
Zaterdag 21 november 9.00 - 22.00 uur
Zondag 22 november 9.00 - 22.00 uur

Otherground Alternative Market

Otherground Alternative Market

Otherground Alternative Market
OT301, Overtoom 301
22 november 14:00 - 20:00 uur

Huysraat & kunst

Huysraat & kunst

Huysraat & kunst
Witte de Withstraat 182
21 november 10.00 - 17.00
22 november 12.00 - 17.00

Studio van Dale

Studio van Dale

EXPOSITIE "A day at the Manor Blooms"
Studio van Dale, Hannie Dankbaarpassage 5 (De Hallen)
21 november 12.00 - 19.00
22 november 14.00 - 17.00

Grote Kunst voor Kleine Mensen

Grote Kunst voor Kleine Mensen

"Grote Kunst voor Kleine Mensen"
LAB111, Arie Biemondstraat 111
Zondag 22 november 12.00 - 14.00

De Knutselacademie

De Knutselacademie

De Knutselacademie @ LAB111
Arie Biemondstraat 111
22 november 12.00 - 15.00 uur

Iam-thumb

logo-amsterdam

Logo-Hallen-zwart